Депутати міської ради детально обговорили проекти рішень найближчої сесії

Упродовж двох днів, 5 та 6 лютого,  у малій залі засідань виконавчого комітету проходили спільні засідання постійних депутатських комісій за участі міського голови Михайла Полодюка, секретаря міської ради Миколи Кикотя, начальників управлінь та відділів виконавчого комітету Шепетівської міської ради.

У перший день засідань, 5 лютого,  проекти рішень міської ради розглядали депутати із комісії з питань соціально-економічного розвитку міста, планування, бюджету, фінансів та комісії з питань регламенту, депутатської діяльності та етики, законності та правопорядку. 6 лютого — із комісії з питань розвитку промисловості, житлово-комунального господарства, підприємницької діяльності, транспорту, енергетики та зв’язку, комісія з питань охорони здоров’я, соціального захисту населення, освіти, культури, молодіжної політики та спорту, а також комісії з питань земельних відносин, архітектури та будівництва, охорони навколишнього середовища.

У ході засідань депутати погодили та винесли на розгляд сесії міської ради проекти рішень про виконання Програми розвитку малого  і середнього підприємництва у місті Шепетівка на 2017-2018 роки, про затвердження Програми розвитку малого  і середнього підприємництва в Шепетівці на 2019-2020 роки, про затвердження Положення про використання коштів міського бюджету м. Шепетівки для надання фінансової підтримки громадським організаціям інвалідів і ветеранів, діяльність яких має соціальну спрямованість на 2018 – 2020 роки.

Народні обранці обговорили внесення змін до Програми «Громадський бюджет міста Шепетівки на 2018-2020 роки» та питання про затвердження обсягу коштів Громадського бюджету.  Також розглянули питання про зміни до «Програми шефської допомоги військовим частинам в гарнізоні та по місцях дислокації в зоні проведення АТО на 2016 – 2020 роки».

Одними із найвагоміших питань, які розглядалися у ці дні були проекти рішень міської ради про внесення змін до бюджету міста на 2019 рік, звіт про виконання міського бюджету за 2018 рік, звіт міського голови. У ході розгляду цих питань посадовці міської ради доповіли про реалізацію Програм та їх актуальність.

Серед інших питань порядку денного депутати міської ради розглянули проекти рішень про внесення доповнення до Програми «Питна вода» на 2006-2020 роки», про передачу на баланс Шепетівському комунальному підприємству водопровідно-каналізаційного господарства вуличної водопровідної мережі по вул.Максима Залізняка, проекти рішень міської ради стосовно земельних питань та інші.

Всього на розгляд 53 сесії міської ради VІІ скликання винесено 44 питання. У ході засідань комісій депутати міської ради внесли свої пропозиції та зауваження до проектів рішень міської ради, які будуть розглядатися на найближчій сесії.

 

Оголошення
Увага! Стартував обласний Конкурс кращих практик