Депутати міської ради розглянули питання винесені на сесію

 

9 та 10 вересня депутати міської ради зібралися на постійних депутатських комісіях для розгляду питань порядку денного 60 сесії Шепетівської міської ради. Засідання комісій відбулось за участі міського голови Михайла Полодюка та секретаря міської ради Миколи Кикотя.

Першим питанням депутати міської ради розглянули проект рішення про внесення змін та доповнень до Програми «Громадський бюджет міста Шепетівки на 2018-2020 роки». Начальник управління економічного розвитку міської ради Олександр Гринь доповів приступнім про зміст запропонованих доповнень. Зокрема, при виникненні ситуації, коли загальний бюджет проектів Громадського бюджету, які позитивно оцінені комісією та допущені до голосування, не перевищує загального бюджету, що виділений на реалізацію проектів-переможців на відповідний період пропонується етап голосування за проекти не проводити. Таким чином усі подані шепетівчанами проекти мають бути визнаними переможцями і рекомендовані до реалізації на підставі відповідного рішення комісії.

Наступним питанням депутати міської ради розглянули проекти рішення про внесення змін до списку присяжних.

Далі начальник відділу інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю міської ради Наталія Драпуля інформувала про внесення змін до Програми надання фінансової підтримки громадським організаціям інвалідів і ветеранів, діяльність яких має соціальну спрямованість на 2018 – 2020 рр. Внесені зміни до Програми нададуть можливість громадським організаціям інвалідів та ветеранів відряджати представників  громадського об’єднання у поїздки для виконання статутних завдань та отримати відшкодування учасникам заходів витрат на проїзд, харчування та оплату вартості проживання.

Юрист управління освіти міської ради Інна Грейман озвучила депутатам міської ради проекти рішень щодо надання згоди на безоплатну передачу друкованої продукції Шепетівській ЗОШ І-ІІІ ступенів №4 ім.В.Котика та Шепетівському міжшкільному навчально-виробничому комбінату.

Також у ході депутатських засідань заслухали інформацію заступника начальника фінансового управління міської ради Світлани Чинюк про стан виконання міського бюджету за січень-червень 2019 року та про зміни до бюджету міста на 2019 рік.

Проекти рішень чергової сесії міської ради, що стосуються питань регулювання земельних відносин розглянула профільна комісія з питань земельних відносин, архітектури та будівництва, охорони навколишнього середовища.

З проектами рішень 60 сесії Шепетівської міської ради  VII скликання можна ознайомитися за посиланням.

 

 

Північно-західний апеляційний господарський суд зобов’язав ТОВ «Шепетівка Енергоінвест» повернути майно у комунальну власність
У спортивному залі «Локомотив» відбувся турнір з волейболу серед чоловічих команд