Депутатські комісії розглянули питання винесені на розгляд позачергової сесії

1 та 2 липня,  у малій залі засідань виконавчого комітету за участі міського голови Михайла Полодюка та секретаря міської ради Миколи Кикотя проходили спільні засідання постійних депутатських комісій. У засіданнях взяли участь депутати Шепетівської міської ради, начальники відділів та управлінь виконавчого комітету Шепетівіської міської ради та представники місцевих засобів масової інформації.

1 липня питання винесені розгляд 59 (позачергової) сесії Шепетівської міської ради  VII скликання розглядали на  спільному засіданні депутатських комісій з питань земельних відносин, архітектури та будівництва, охорони навколишнього середовища, з питань регламенту, депутатської діяльності та етики, законності та правопорядку та комісії з питань охорони здоров`я, соціального захисту населення, освіти, культури, молодіжної політики та спорту.

2 липня відбулось спільне засідання депутатських комісій з питань соціально-економічного розвитку міста, планування, бюджету, фінансів; розвитку промисловості, житлово- комунального господарства, підприємницької діяльності, транспорту,  енергетики та зв’язку.

У ході розгляду проектів рішень доповіли директор «Шепетівського ремонтно-експлуатаційного підприємства» Юрій Шайнога, директор Шепетівського комунального підприємства водопровідно-каналізаційного господарства Віталій Биков, начальник адміністративно – комунальної інспекції Анатолій Остапчук, керівник Шепетівського комунального архітектурно-планувального підприємства Наталія Зозуля та начальник Комунального підприємства «Шепетівське бюро технічної інвентаризації» Олександр Лихобаба.

Депутати заслухали звіти керівників комунальних підприємств міста, які доповіли про роботу комунальних підприємств за 2018 рік та перший квартал 2019 року, відповіли на питання членів комісій. Також, присутні обгороврили виконання робіт підприємствами, умови роботи, потреби та  перспективи розвитку комунальних підприємств та міста.

Під час засідання депутати розглянули проект рішення про внесення змін до бюджету міста на 2019  рік, з цього питання доповів начальник фінансового управління Василь Дрищ.

Проекти рішень, які винесені розгляд позачергової сесії, що стосуються питань регулювання земельних відносин розглянула профільна комісія з питань земельних відносин, архітектури та будівництва, охорони навколишнього середовища.

З проектами рішень 59 (позачергової) сесії Шепетівської міської ради  VII скликання можна ознайомитися за посиланням https://shepetivka-rada.gov.ua/wp-content/uploads/2019/06/Proekti-rishen-59-pozachergovoyi-sisiyi-miskoyi-radi-7-sklikannya.rar

 

 

Підписано договір про ремонт дороги по Староконстянтинівському шосе
Оголошення