Гімназія №5 Шепетівської міської ради Хмельницької області

  • Заклад створений в 1961 році, рішенням LXXIII (позачергової) сесії міської ради VII скликання від 30 квітня 2020 року №7 змінено типу та перейменувано Шепетівську спеціалізовану школу-інтернат І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням окремих предметів та курсів Хмельницької області на Гімназію №5 Шепетівської міської ради Хмельницької області.
  • Працює – 42 педагогічних працівника та 37 технічних працівників. Навчається – 244 учня.
  • Відповідно до Статуту школи у складі закладу є пансіон для часткового та цілодобового перебування дітей пільгових категорій (з 01.09.2021 – 72 вихованці Шепетівської та Судилківської ОТГ).
  • З 2017 року заклад працює над створенням безбар’єрного освітнього середовища для дітей з особливими освітніми потребами. В 2021-2022 н.р. мережа школи складається з 9-ти класів з інклюзивною формою навчання та 2-ох спеціальних класів,  в яких навчається 34 дитини з ООП). Окрім того, 10 дітей з ООП навчається за індивідуальною формою навчання (педагогічний патронаж).
  • Для проведення корекційно-розвиткових занять для дітей з ООП в школі створено соціально- побутовий та навчально-ресурсний  блоки, які налічують 16 кабінетів (спортивна зала, ЛФК, логопедичні, психологічного розвантаження, сенсорні тощо)
  • Впродовж 20 років діючі в школі різновікові театральні студії – «Малятко», «Веселка», «Арлекіно» – є щорічними переможцями конкурсів Всеукраїнського, обласного та міського рівнів. Випускники яких стали відомими акторами театру та кіно.

ПІП керівника Пипич Олена Василівна

Адреса проспект Миру, 27, місто Шепетівка, Хмельницька область, 30400

Телефон (03840) 40 759

E-mail pansion_sh@i.ua

Посилання на сайт http://sh-pansion.ucoz.ua/