Заклад дошкільної освіти №4 «Світлячок» Шепетівської міської ради Хмельницької області

ЗДО №4 “Світлячок” – це сучасний навчальний заклад, який забезпечує  належні умови для реалізації дитиною свого природного потенціалу (фізичного, психологічного, соціального), сприяє гармонійному та особистісному зростанню кожного вихованця.
Якісні освітні послуги та  комфортні умови перебування дітей забезпечують 24 педагоги та 35 технічного працівника. Наш  заклад здійснює свою діяльність відповідно до Законів України «Про освіту», «Про дошкільну освіту», Базового компонента дошкільної освіти, Національної доктрини розвитку освіти, Статуту закладу, Програми виховання і навчання дітей «Українське дошкілля».

Розуміючи, що відчуття власної щасливої території допомагає нашим дітям рости самостійними, веселими, самодостатніми, педагоги закладу подбали про створення доцільного, зручного та  інформативного розвивального середовища,  яке сприяє розвиткові природної цікавості дитини до пізнання світу, забезпечує умови для набуття навичок практичного життя, надає  дитині свободу вибору, налаштовує на позитивні емоції,  розвиває  здібності дітей, відповідно до їх нахилів та уподобань.

Проектна потужність закладу : 243 дитини. Функціонує 10 груп, які відвідують 200 дітей.

Для забезпечення успішного виконання завдань освітнього процесу у закладі дошкільної освіти функціонують сучасні групові приміщення, музичний та спортивний зали, методичний кабінет, медичний блок, кабінети практичного психолога, логопеда  та музичного керівника, ігрові та спортивний майданчики.

Всебічно розвивати свої здібності і таланти діти мають можливість у гуртках та студіях, брати участь у святах та розвагах, бути активними учасниками усіх подій.

ПІП керівника Лазарєва Леся Миколаївна

Адреса Хмельницька обл. м. Шепетівка вул. Старокостянтинівське шосе, 24

Телефон (03840) 40983

E-mail dnz4svitlyachok@gmail.com

Посилання на сайт www.dnz4svitlyachok.at.ua