Громадський бюджет. Перезавантаження

Розпочато реалізацію проєктів «Громадського бюджету» 2018-2020 років. У січні 2021 року автори проєктів Громадського бюджету спільно із робочою групою виконавчого комітету Шепетівської міської ради обговорили можливість реалізації проєктів, які не були виконанні у минулі роки.
Переможці прийшли до спільного знаменника: об’єднати ініціативи у чотири проєкти, заради можливості їх повноцінної реалізації. Тож до фінансування на розгляд депутатського корпусу було представлено чотири проєкти: «Тренінговий кабінет у Шепетівському НВК №1», «Спортивний майданчик на проспекті Миру, 12», «Футбольне поле на Цукровому», «Дитячий майданчик на вулиці Українська, 108».
Тренінговий кабінет у Шепетівському НВК №1 вже профінансовано. За кошти виділені на реалізацію, закладом придбано сучасну інтерактивну сенсорну панель, меблевий модуль та мобільні столи та стільці.
— Метою тренінгового кабінету є формування у школярів ключових компетентностей, необхідних для їх успішної життєдіяльності, професійного розвитку педагога та партнерської взаємодії батьків, членів громадськості за допомогою інтерактивних засобів. Забезпечення оптимальних умов організації навчання та ефективного психологічного супроводу усіх учасників освітнього процесу, — коментує директор закладу, Валентина Гарбарець.
На черговій сесії Шепетівської міської ради, яка відбулася 27 квітня, депутати внесли зміни до бюджету міста та виділили кошти на виготовлення проєктно-кошторисної документації на три спортивні проєкти минулих років, які передбачені програмою «Громадський бюджет» та підлягають реалізації цього року.
Нагадаємо, на VI сесії Шепетівської міської ради у лютому, депутати затвердили Програму «Громадський бюджет» на 2021-2022 роки, а на останній черговій сесії склад комісії з питань «Громадського бюджету». Прийом заявок на «Громадський бюджет» 2021-2022 роки триває на онлайн платформі! Приєднуйся!
Послуги державної служби зайнятості: професійне навчання та профорієнтаційне консультування
СOVID-19 станом на 29.04.21 року