Громадськість Шепетівки провела творчий вечір

Сьогодні за сприяння громадської організації «Шепетівська спілка митців» відбувся поетичний творчий вечір Дмитра Воронюка.

На площі біля пам’ятника українського поета, мислителя, художника Тараса Шевченка члени Шепетівської спілки митців розмістили виставку картин. Ілюстратор дитячих поетичних збірок Олександра Дубініна провела майстер-клас з малювання живописом. Неодноразова переможниця обласних, республіканських міжнародних виставок-конкурсів Катерина Костюкевич презентувала техніку малювання аквагриму. Також шепетівчани могли переглянути фотовиставку робіт представниці громадської організації «Шепетівська спілка митців».

Далі Дмитро Воронюк декламував свої поетичні твори ліричної тематики, не оминув поет у своєму виступі і тему політики.

Захід відбувся за підтримки Шепетівської міської ради та її виконавчого комітету.

«Вимпел» зберігає звання чемпіона міста Шепетівки з футболу 8Х8
 За ініціативою Управління Західного офісу Держаудитслужби в Хмельницькій області на колегії облдержадміністрації розглянуто питання стану фінансово-бюджетної дисципліни в області