Хомівці із села Плесна здобули перемогу в «Марафоні добрих справ»

23 листопада міський голова Віталій Бузиль, заступниця міського голови Галина Безкоровайна та начальник відділу ювенальної превенції Головного управління національної поліції в Хмельницькій області Сергій Цимбалюк привітали учасників Плесенського осередку патріотично-правового руху «Хмельницьке об’єднання молодих та активних» — «ХОМА» з перемогою в обласному «Марафоні добрих справ», який тривав протягом листопада. Хомівців відзначили грамотами, подарунками та смаколиками.

До марафону долучилися десятки дітей з осередків молодіжного руху «ХОМА» по всій області. Молодь проводила акції з прибирання громадських місць від сміття, відвідували будинки для літніх, допомагали хворим і одиноким односельцям, проводили благодійні акції тощо.

За підсумками марафону Плесенський осередок став переможцем. Натхненні перемогою діти вирішили продовжити марафон та зробити його на території громади безстроковим.

СOVID-19 станом на 24.11.21 року
СOVID-19 станом на 23.11.21 року