ІНФОРМАЦІЯ про роботу адміністративно – комунальної інспекціїз 29 липня по 02 серпня 2019 року

За вказаний період було виписано 13 попереджень мешканцям вул. Короленка, пров. Короленка (29.07), вул. 8 Березня, вул. Длужневського (30.07), вул. О. Береста (01.08) з вимогою прибрати будівельні матеріали з міської землі.

Складено один протокол (30.07) за розміщення  рекламної продукції по місту без  дозволу виконавчого комітету Шепетівської міської ради.

Начальник адміністративно – комунальної інспекції  А.А. Остапчук

За ініціативою Управління Західного офісу Держаудитслужби в Хмельницькій області на колегії облдержадміністрації розглянуто питання стану фінансово-бюджетної дисципліни в області
Процедура передачі майна тепломережі знову затягується