Комісії та фракції

ПОСТІЙНОДІЮЧІ ДЕПУТАТСЬКІ КОМІСІЇ

Комісія з питань соціально-економічного розвитку громади, бюджету та фінансів

  • Олійник Григорій Васильович – голова комісії
  • Алілуйко Павло Михайлович
  • Бунечко Алла Вікторівна
  • Костюк ВолодимирВолодимирович
  • Липкань Анатолій Всеволодович
  • Полодюк Михайло Іванович
  • Савчук Руслан Віталійович
  • Сасюк Володимир Михайлович
  • Сивоконюк Валерій Вікторович

Комісія з питань земельних відносин, архітектури та будівництва, охорони навколишнього середовища

  • Піголь Олександр Анатолійович – голова комісії
  • Єсаян Сергій Валерійович
  • Іщук Сергій Сергійович
  • Смілянець Віталій Петрович
  • Яцкова Інна Петрівна

Комісія з питань охорони здоров’я, соціального захисту населення, освіти, культури, молодіжної політики та спорту

  • Собчук Наталія Миколаївна – голова комісії
  • Гнатюк Лілія Борисівна
  • Кость Олена Миколаївна
  • Курганський Олександр Олексійович
  • Савчук Валентина Миколаївна

Комісія з питань регламенту, депутатської діяльності та етики, законності та правопорядку

  • Довгань Олег Миколайович – голова комісії
  • Качоровська Надія Василівна
  • Одуд Богдан Михайлович
  • Прохорчук Валентина Павлівна
  • Янушевський Віталій Віталійович

Комісія з питань розвитку промисловості, житлово-комунального господарства, підприємницької діяльності, транспорту, енергетики та зв’язку

  • Бондарєв Максим Васильович – голова комісії
  • Биков Віталій Петрович
  • Веселкова Галина Петрівна
  • Верхогляд Михайло Іванович
  • Потапська Вікторія Вікторівна
  • Сікора Інна Володимирівна
  • Фещин Віктор Васильович
  • Якимчук Ірина Вікторівна
  • Яковлева Наталія Василівна

Склад депутатських фракцій

Політична партія «Європейська Солідарність»

  • Довгань Олег Миколайович – голова фракції
  • Бунечко Алла Вікторівна
  • Єсаян Сергій Валерійович
  • Сивоконюк Валерій Вікторович
  • Якимчук Ірина Вікторівна
  • Янушевський Віталій Віталійович

Політична партія «За Майбутнє»

  • Алілуйко Павло Михайлович – голова фракції
  • Гнатюк Лілія Борисівна
  • Качоровська Надія Василівна
  • Яцкова Інна Петрівна

Політична партія «За конкретні справи»

  • Савчук Руслан Віталійович – голова фракції
  • Костюк Володимир Володимирович
  • Савчук Валентина Миколаївна
  • Собчук Наталія Миколаївна

Політична партія «Слуга Народу»

  • Биков Віталій Петрович – голова фракції
  • Бондарєв Максим Васильович
  • Сасюк Володимир Михайлович
  • Яковлева Наталія Василівна

Політична партія «Опозиційна платформа – За життя»

  • Веселкова Галина Петрівна – голова фракції
  • Курганський Олександр Олексійович
  • Липкань Анатолій Всеволодович
  • Піголь Олександр Анатолійович

Партійна організація ВО «Батьківщина»

  • Прохорчук Валентина Павлівна – голова фракції
  • Сікора Інна Володимирівна
  • Фещин Віктор Васильович

ВО «Свобода»

  • Полодюк Михайло Іванович – голова фракції
  • Одуд Богдан Михайлович
  • Верхогляд Михайло Іванович

Політична партія «Сила і Честь»

  • Вознюк Роман Петрович – голова фракції
  • Кость Олена Миколаївна
  • Потапська Вікторія Вікторівна
Попередня версія сайту