Михайло Полодюк відзначив кращих спортсменів Шепетівки

Сьогодні, 10 вересня,  у сесійній залі засідань Шепетівської міської ради відбулась церемонія нагородження найуспішніших спортсменів та тренерів Шепетівки за підсумками 2019 року.

Нагородження влаштували напередодні Дня фізичної культури та спорту, який в Україні відзначають у другу суботу вересня та цьогоріч він припадає на 12 вересня.

Учасників заходу привітав міський голова Михайло Полодюк та заступниця міського голови Наталія Стасюк. Вони подякували сподвижникам спорту за активну діяльність, завдяки якій формується позитивний імідж міста та побажали нових блискучих перемог.

Михайло Іванович зазначив, що зараз для усіх непростий період і для спорту зокрема. Також зауважив, що в умовах карантинних обмежень спортсменам важко проявити свої можливості та досягати високих результатів. Міський голова привітав спортсменів з Днем фізичної культури та спорту та подякував за внесок у покращення авторитету Шепетівки у споритивній сфері.

За високий професіоналізм, особистий внесок у розвиток масового спорту, популяризацію здорового способу життя  та з нагоди Дня фізичної культури і спорту переможців та призерів змагань всеукраїнського рівня та їхніх наставників відзначили Почесними грамотами Шепетівської міської ради та  вручили цінні подарунки та грошові винагороди.

Грамотами Шепетівської міської ради , грошовими винагородами та цінними подарунками відзначили:

Алтуняна Максима Олеговича, тренера-викладача з боксу Шепетівської ДЮСШ.

Гудиму Віталія Івановича, тренера-викладача з баскетболу Шепетівської ДЮСШ.

Медведя Володимира Івановича, тренера-викладача з важкої атлетики Шепетівської ДЮСШ.

— Алтуняна Максима, чемпіона України з боксу серед юнаків 2005-2006 р.н., м.Покровськ, учасника чемпіонату Європи з боксу 2019 р.

— Гордійчука Владислава, Майстра спорту України, срібного призера  України з боксу серед молоді 2002-2003 р.н., м.Львів.

— Дудара Максима, учасника чемпіонату України з боксу серед молоді 2002-2003 р.н., м.Львів, чемпіона області з боксу серед чоловіків-молоді 2002-2003 р.н., кандидата в Майстри спорту.

— Міщука Мирослава, чемпіона зонального чемпіонату України з боксу серед юнаків 2005-2006 р.н., м.Хмельницький,  чемпіона Хмельницької області з боксу  серед  чоловіків-юнаків 2006-2007 р.н., м.Хмельницький.

— Никончука Дениса, учасника чемпіонату України з боксу серед юніорів 2004-2005 р.н. (перехідний), м.Одеса  та міжнародний  боксерський турнір пам’яті трьох друзів м.Луцьк, чемпіона Хмельницької області з боксу  серед чоловіків-юнаків 2006-2007 р.н., м.Хмельницький.

— Павлійчука Максима, чемпіона Хмельницької області з боксу  серед чоловіків-юніорів 2004-2005 р.н., м.Хмельницький.

— Свердлюка Івана, срібного призера чемпіонату Хмельницької області з боксу  серед чоловіків-юніорів 2004-2005 р.н., м. Хмельницький.

— Голубчика Владислава, чемпіона Хмельницької області з боксу  серед чоловіків-молоді 2002-2003р.н., м.Хмельницький.

— Шахоєву Софію, срібну призерку чемпіонату України з боксу серед юніорок та дівчат 2006-2007 р.н., м.Івано-Франківськ,

— Пашковського Іллю, учасника чемпіонату України з боксу серед юніорів 2004-2005 р.н. (перехідний), м.Одеса,  чемпіона Хмельницької області з боксу  серед чоловіків-молоді 2002-2003 р.н., м.Хмельницький.

— Рудуго Владислава, чемпіона України з боксу серед юнаків 2006-2007 р.н Волинської, Рівненської, Тернопільської та Хмельницької областей м.Хмельницький. учасника чемпіонату України з боксу серед юнаків 2005-2006 р.н. Одеська обл. с.Шабо.

— Колесника Сергія,  Майстра спорту з важкої атлетики, чемпіона України з важкої атлетики серед юніорів ШВСМ до 20 років, срібного призера чемпіонету України з важкої атлетики серед юнаків та дівчат до 15 років с. Поляна Закарпатська область.

— Селедуєву Світлану, чемпіонку області з важкої атлетики серед юнаків та дівчат до 17 років с.Першотравенськ.

— Громчака Олександра, учасника чемпіонату України з важкої атлетики серед юнаків та дівчат до 13 років м.Славутич, срібного призера чемпіонату області з важкої атлетики серед юнаків та дівчат до 13 років м. Хмельницький.

— Щекальова Олега, чемпіона області з важкої атлетики серед молоді до 23 років м. Кам’янець-Подільський.

— Серьогіна Тимура, чемпіона області з важкої атлетики серед юнаків та дівчат до 13 років м.Городок.

— Космину Сергія, учасника чемпіонату України з легкої атлетики

м.Суми, біг на дистанції 60 м, 200 м, срібного призера чемпіонату Хмельницької області з легкої атлетики в бігові на дистанції 60 м м.Хмельницький.

— Панчука Володимира, срібного призера обласного турніру з легкої атлетики серед юнаків та дівчат 2002 р.н.і молодших «Подільська зима» на дистанції 600 м, срібного призера обласної спартакіади школярів  Хмельницької області з легкої атлетики м. Хмельницький  на дистанції 800м;

-Кель Вікторію, бронзову призерку на дистанції 200м чемпіонату області з легкої атлетики у приміщенні пам’яті Почесного громадянина Сіліна Р.І.

— Дмитренко Назара, чемпіона області  з легкої атлетики на дистанції 50 м у приміщенні пам’яті Почесного громадянина Сіліна Р.І. 2020 року.

— Ярмошука Назара, чемпіона області з боротьби вільної серед юніорів та юніорок 2000-2003 р.н  команд ДЮСШ МОН, м.Хмельницький.

— Команда Шепетівської ДЮСШ чемпіони Хмельницької області з баскетболу серед юнаків 2006-2007 р.н.

За плідну співпрацю, вагомий внесок у розвиток та підтримку футболу в місті та з нагоди Дня фізичної культури і спорту був нагороджений голова первинної профспілкової організації локомотивного депо Шепетівка Микола Максимчук.

Також за сумлінну працю в сфері фізичної культури і спорту, особистий внесок у розвиток легкої атлетики, високий професіоналізм і відданість справі, популяризацію здорового способу життя та з нагоди Дня фізичної культури і спорту відзначили тренера-викладача відділення легкої атлетики Шепетівської ДЮСШ Миколу Іванюка.

10 вересня. Інформація станом на 19:00
9 вересня. Інформація станом на 17:00