Міські перевезення в умовах запровадженого карантину

19 березня міським головою Михайлом Полодюком за участю спеціалістів управління економічного розвитку, управління праці та соціального захисту населення та голови правління ПРАТ «Шепетівське АТП-16807» Русланом Савчуком, який здійснює перевезення на 11 загальноміських маршрутах загального користування, що складає майже 80% загальноміських перевезень, було проведено консультації щодо перевезення пасажирів міста в умовах запровадженого карантину.

Під час обговорення перевізнику було наголошено на неухильному виконанні постанови Кабінету Міністрів України від 16 березня 2020 року №215 «Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2», щодо перевезення не більше 10 пасажирів одночасно в одному транспортному засобі.

Також було узгоджено збереження та дотримання умов перевезення пасажирів, збереження мережі та діючого розкладу руху пасажирських перевезень.

Відбулося позачергове засідання міської комісії ТЕБ і НС
ПОВІДОМЛЕННЯ! Шепетівського підприємства теплових мереж щодо зміни розміру нарахувань за послуги з централізованого опалення для населення за лютий 2020 року
Новини Шепетівки