Міський голова черговий раз приймав громадян з особистих питань

6  вересня відбувся черговий прийом громадян з особистих питань, який провів міський голова Михайло Полодюк разом із першим заступником міського голови Володимиром Вихівським. Заздалегідь на прийом записалося 7 шепетівчан.

Першими звернулися мешканці  вулиці Шваленберга, які хочуть під’єднатися до міського водогону. Для цього необхідно прокласти близько 200 метрів водогону.  Люди вже розпочали виготовлення дозвільної документації. Після виготовлення проекту та кошторису рішення про виділення коштів на ці роботи буде прийматися на сесії Шепетівської міської ради.

Наступними звернулися мешканці багатоквартирного будинку по вулиці Чкалова щодо ремонту дитячого майданчика на прибудинковій території.

Жителі гуртожитку по вулиці Залізничній звернулися до посадовців тому, що не можуть отримати  дозволи на виготовлення документації для встановлення приборів обліку витрат електроенергії. Люди отримують електроенергію від залізниці, однак, не мають окремих лічильників. У ході прийому вдалося визначити порядок дій для отримання дозволу, виготовлення проекту, встановлення лічильника та постановки його на облік.

Також цього дня люди зверталися щодо працевлаштування та фінансування на придбання медичних засобів. Останнє питання буде вирішене на найближчій сесії Шепетівської міської ради.

У  ході зустрічі розглянули звернення громадян, були дані вичерпні роз’яснення та доручення відповідним відділам та підрозділам виконавчого комітету Шепетівської міської ради  та комунальним службам міста.

 

 

 

День працівників нафтової, газової та нафтопереробної промисловості України!
Засідання постійних депутатських комісій до LХ сесії міської ради VІІ скликання