Михайло Полодюк передав медикам апарат штучної вентиляції легень

Шепетівська міська рада продовжує забезпечувати лікувальні установи міста медичними засобами, які потрібні для лікування пацієнтів із діагнозом COVID-19.

Сьогодні, 22 травня міський голова Михайло Полодюк, заступник міського голови Наталія Стасюк передали Шепетівській ЦРЛ апарат штучної вентиляції легень «Ювент-Т». Апарат ШВЛ відноситься до експертного класу та створений для здійснення респіраторної підтримки у дітей, дорослих, і навіть у новонароджених в широкому спектрі клінічних ситуацій на будь-якому з етапів інтенсивної терапії.  Обладнання придбане за кошти місцевого бюджету.

«Я щиро дякую усім медикам за їхню роботу. Сьогодні вони на передовій у боротьбі з епідемією. Зазначу, що з бюджету громади для Шепетівської ЦРЛ виділено близько 1 млн. грн. на боротьбу з СOVID-19, — зазначає міський голова Михайло Полодюк. — Ці гроші, пішли придбання необхідного обладнання, лікарських засобів, та засобів індивідуального захисту тощо.

Слід нагадати, що рішенням 71 позачергової сесії Шепетівської міської ради 7 скликання депутати перерозподілили кошти бюджету міста та прийняли рішення про спрямування Шепетівській центральній районній лікарні коштів на придбання апарату штучної вентиляції легень та концентратора кисню.

Про державне регулювання цін
22 травня. Інформація станом на 10:00