Міський голова провів особистий прийом громадян

Сьогодні, 29 листопада, міський голова Михайло Полодюк провів особистий прийом громадян. На прийомі також були присутні перший заступник міського голови Володимир Вихівський, керівники профільних управлінь та відділів виконавчого комітету Шепетівської міської ради.

До міського голови звернулося 4 шепетівчан та надійшло 1 колективне звернення.

Щодо  встановлення пам’ятного знаку воїнам-захисникам України, які загинули під час українсько-російської війни, звернулися матері загиблих учасників антитерористичної операції та представник громадської організації учасників бойових дій в зоні АТО Ігор Дзюба. Вони висловили побажання щодо встановлення даного пам’ятника на площі Героїв Майдану.

Жителі вулиці Героїв Небесної Сотні клопотали про встановлення індивідуального опалення в квартирі та проведення ремонту фасаду багатоквартирного будинку.

Також у ході прийому громадян зверталися шепетівчани щодо консультації про надання поворотної допомоги з міського бюджету  для встановлення індивідуального опалення в квартирі.

За результатами прийому громадян заявникам надано  роз’яснення щодо шляхів вирішення порушених питань. Також Михайло Іванович наголосив керівникам відповідних служб на необхідності безумовного контролю за перебігом розв’язання кожного проблемного питання.

Шановні працівники прокуратури!
Договір купівлі-продажу міського центру культури та дозвілля ім. М. Островського розірвано