Міський голова Віталій Бузиль вшанував пам’ять Героїв Небесної Сотні та загиблих на Сході України земляків

Сьомий рік поспіль, 21 листопада в Україні відзначають День Гідності та Свободи, започаткований на честь початку  двох революцій: Помаранчевої революції (2004 року) та Революції Гідності (2013 року). Цей день став символом незламності українського духу та боротьби за звання бути гідними синами та дочками своєї держави.

У місті заходи  розпочались на площі імені Т.Шевченка,  де керівництво міста, депутати міської ради, шепетівчани поклали квіти до погруддя Кобзаря, далі покладання квітів відбулося на  Алеї Слави Героїв України.

Після цього міський голова Віталій Бузиль, депутати міської ради, посадовці  міськвиконкому, члени сімей загиблих воїнів, шепетівчани вирушили на міське кладовище. Там відбувся меморіальний захід біля місць поховання Героя України Миколи Дзявульського та воїнів, що загинули під час участі в антитерористичній операції та операції об’єднаних сил на Сході України.

 

Присутні хвилиною мовчання вшанували пам’ять Героїв Небесної Сотні, Героя України Миколи Степановича Дзявульського, згадали усіх земляків, які втратили життя виконуючи свій військовий обов’язок на Сході України та поклали квіти до місць поховань земляків.

Наприкінці, настоятель храму Миколая архієпископа Мирлікіївського Чудотворця Православної церкви України отець Василь Гетьман провів панахиду за загиблими.

 

Шановні жителі села Жилинці!
Дорогі Шепетівчани!