Міський голова Віталій Бузиль взяв участь у освітянському форумі

 28 серпня, напередодні початку нового навчального року У Шепетівському навчально-виховному комплексі №1 ім. Миколи Дзявульського проходить освітянський форум.

Участь у заході взяли міський голова Віталій Бузиль, його заступниця Галина Безкоровайна, помічниця народного депутата України Олексія Жмеринецького Інна Тимощук, керівники та заступники навчальних закладів, педагоги.

За сумлінну працю, високий професіоналізм, активну громадську позицію, творчий підхід до реалізації національної політики в освітній галузі, вагомий внесок у розвиток освіти Шепетівської територіальної громади міський голова відзначив керівників навчальних закладів почесними грамотами Шепетівської міської ради.

Під час форуму начальник управління  освіти Людмила Тихончук підбила підсумки попереднього навчального року та озвучила пріоритетні завдання галузі освіти на  майбутнє.

Наразі форум триває, в його ході планують обговорити ключові питання розвитку та удосконалення освітньої системи громади та впровадження нових форм і технологій науково-освітньої діяльності.

До відома мешканців
Шановні мешканці громади!
Новини Шепетівки