Міський голова Віталій Бузиль зібрав на робочу зустріч голів територіальних громад

У нараді взяли участь голови та представники Судилківської, Михайлюцької, Ленковецької та Грицівської громад, а також керівники медичних закладів, що перебувають на балансі Шепетівської міської територіальної громади. Ключовим питанням обговорення на зустрічі 16 червня стало фінансування закладів медицини, в першу чергу КНП «Шепетівської багатопрофільної лікарні». Говорячи про вторинну ланку, маємо також дві лікарні, які надають переважно планову терапевтично-неврологічну допомогу, своєю чергою КНП «Шепетівська багатопрофільна лікарня» надає ключовий спектр невідкладної медичної допомоги мешканцям усіх п’яти територіальних громад.
Керівник КНП «Шепетівської багатопрофільної лікарні» Валентина Савчук зауважила, що аналіз стаціонарно пролікованих хворих за перші п’ять місяців 2021 року демонструє — 28% пролікованих хворих — мешканці Судилківської, Михайлюцької, Ленковецької та Грицівської громад. Постановою КМУ про порядок реалізації програми медичних гарантій визначено, при наданні пацієнтам медичних послуг в межах програми медичних гарантій, заклад має забезпечити медичні вироби, витратні матеріали і лікарські засоби, передбачені Національним переліком основних лікарських засобів. До тарифу також включена заробітна плата, харчування (для стаціонарного лікування), робота господарської частини. До тарифу не включені витрати на комунальні послуги. Тож було обговорено можливість співфінансування для компенсації цієї статті витрат.
В ході обговорення було прийнято рішення про те, що перші три квартали року витрати на комунальні послуги КНП «Шепетівської багатопрофільної лікарні» фінансуватимуться з буджету Шепетівської міської територіальної громади, а у четвертому кварталі Судилківська, Михайлюцька, Ленковецька та Грицівська громади компенсуватимуть витрати відповідно до кількостей пролікованих мешканців громад.
Допомога – дітям!
Вперше у Шепетівці Shepetivka Color Run!