Міський голова вручив ордер на квартиру особі з-поміж дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування

8 жовтня міський голова Віталій Бузиль вручив ордер на квартиру, яку придбано за кошти міського бюджету в рамках програми «Соціальне житло для сиріт», особі з-поміж дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, як соціальне житло.

Міська програма забезпечення соціальним житлом дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, на 2009-2024 роки «Соціальне житло для сиріт», затверджена рішенням сесії міської ради та покликана поліпшити умови проживання та виховання дітей‑сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, розв’язати проблеми дитячої бездоглядності і безпритульності, створити належні умови для психологічної адаптації дітей, реалізації їх права на соціальне житло та сімейне виховання.
Завдяки благодійній допомозі підприємців у квартирі було здійснено ремонтні роботи. Спільним зусиллям влади та благодійників, ми сьогодні маємо змогу дарувати радість тим дітям, які були обділені долею, опинилися у складних життєвих обставинах.
Ми  вдячні: директору ПП УК «Житлофонд» Василю Цегелі, депутату Шепетівської міської ради, приватному підприємцю Сергію Єсаяну, члену виконавчого комітету Шепетівської міської ради, заступнику генерального директора групи компаній AʼSPІK Grоup Тетяні Василик, приватним підприємцям: Олександру Гусарову, Валерію Безощуку, Наталії Борей, Андрію Березці, Валерію Тимощуку, Галині Дячук.
Юристи приймали вітання з нагоди професійного свята
Колесник Сергій – бронзовий призер чемпіонату Світу з важкої атлетики серед юнаків до 17 років
Новини Шепетівки