Мово українська, гордосте моя

Коли за вікном жовтогаряча осінь сипле різнокольоровим листям, радує не по – осінньому теплою погодою, а в читальному залі Шепетівської міської бібліотеки для дітей 21 жовтня зібрались юні читачі, шанувальники українського слова на конкурс на кращого знавця  рідної мови “Мово українська, гордосте моя”.

Організатором конкурсу є обласна бібліотека для дітей імені Т.Г.Шевченка, а співорганізатором —   Хмельницьке обласне об’єднання товариства “Просвіта” імені Тараса Шевченка.

Бібліотекарі презентували книжково-ілюстративну виставку «Стежками української мови», через представлений матеріал на виставці читачі познайомилися з  історією походження української мови, з народною мудрістю в українському слові, з славетними майстрами рідного слова, з добрими порадниками та помічниками – різноманітними словниками української мови. Юні мовознавці відповідали на питання мовної вікторини «Цікаве про мову», грали в гру «Шифрувальник». Хлопці і дівчата з захопленням писали епітети про мову і раділи, якщо все вдавалося.  Кращим знавцем рідного слова, беззаперечно, став учень 7 класу, ЗОШ №1 Швачко Олексій. Захід закінчився, але наша любов до рідної мови нескінченна.

Завідуюча бібліотекою для дітей А.Шклярук

 

Чудовий подарунок від Лариси Ніцой
Занурюючи пензлик у натхнення