На сесії міської ради

28 листопада, під головуванням міського голови Михайла Полодюка, секретаря міської ради Миколи Кикотя відбулася 65-та сесія Шепетівської міської ради, на якій розглянули 28 питань порядку денного.

Про звернення Шепетівської міської ради  до голови Верховної Ради України Разумкова Д.О.та Прем’єр- міністра України Гончарука О.В. доповів секретар міської ради Микола Кикоть. У своєму звернені депутати просять уряд та верховну раду:

— встановити розмір освітньої субвенції на 2020 рік в обсязі 105 млрд. грн., що врахує підвищення заробітної плати педагогічним працівникам, а також компенсацію з державного бюджету  в розмірі 14,6 млрд. грн. на підвищення заробітної плати педагогічним працівникам дошкільної, позашкільної, професійно-технічної освіти, тренерів-викладачів дитячо-юнацьких спортивних шкіл;

— спрямувати 20% коштів дорожньої субвенції до бюджетів міст обласного значення та об’єднаних територіальних громад та передбачити формульний підхід щодо розподілу таких коштів між цими бюджетами;

— забезпечити оплату з державного бюджету гарантованих державою пільг, зокрема, пільг на проїзд та послуги зв’язку;

— передбачити на 2020 рік додаткову дотацію на здійснення переданих з державного бюджету видатків з утримання закладів освіти та охорони здоров’я у в обсязі не менше 20 млрд. грн. та її формульний розподіл між районними бюджетами, бюджетами ОТГ та міст обласного значення.

Далі депутати прийняли ряд важливих програм для міста: «Спортивний майданчик»  на 2020-2024 роки, «Природоохоронна  програма щодо покращення екологічного стану  м.Шепетівка на 2020-2022 роки», «Програму забезпечення діяльності та розвитку закладу  охорони здоров’я Комунального  некомерційного підприємства  «Шепетівський міський центр  первинної медико-санітарної  допомоги Шепетівської міської ради» на 2020-2022 роки та покращення надання медичної допомоги населенню».

Про хід виконання «Програми розвитку фізичної культури та спорту в  м. Шепетівка на 2016-2020 рр.» доповів начальник відділу з питань фізичної культури і спорту Олександр Шуляк.

Далі депутати внесли зміни до «Програми підтримки учасників антитерористичної операції/операції об’єднаних сил та членів сімей загиблих учасників АТО/ООС – мешканців  м. Шепетівки на 2020 рік». Відповідно до змін було закладено кошти на надання  пільг на оплату житлово-комунальних послуг сім’ям загиблих  учасників АТО/ООС.

Про затвердження плану діяльності з підготовки проектів регуляторних актів на 2020 рік доповів начальник управління економічного розвитку Олександр Гринь.

Наприкінці депутати розглянули земельні питання.

На прохання мешканців міста встановлено водозабірну колонку
Розпорядження Про скликання LХVІ (позачергової) сесії міської ради VІІ скликання