На сесії міської ради

Сьогодні, 21 листопада, відбулася 64 позачергова сесія Шепетівської міської ради, яку провів міський голова Михайло Полодюк. На сесії депутатами було розглянуто 5 питань порядку денного.

На початку засідання народні обранці розглянули зміни до «Програми реформування і розвитку житлово-комунального господарства міста Шепетівки на 2015-2019 рр.». Відповідно до рішення було поповнено статутний капітал Шепетівського підприємства теплових мереж.

Далі було затверджено угоду між Судилківською сільською радою та Шепетівською міською радою щодо фінансування навчання у школах естетичного виховання та харчування дітей Судилківської сільської ради, які навчаються у навчальних закладах міста.

Розглянувши рішення комісії з питань надання одноразової грошової допомоги депутати надали одноразову грошову допомогу для восьми шепетівчан на суму 17 тисяч гривень.

Про внесення змін до бюджету міста на 2019 рік доповів начальник фінансового управління Василь Дрищ. Відповідно до рішення Шепетівському підприємству теплових мереж було виділено кошти у сумі 150 000 тисяч гривень на закупівлю плат для котлів.

Нагадаємо, що представниками Шепетівського підприємства теплових мереж та відповідною комісією, створеною розпорядженням міського голови, було проведено відкриття приміщень підприємства та обстеження об’єктів та технологічного обладнання цілісного майнового комплексу «Шепетівське підприємство теплових мереж». При обстеженні котелень виявлено відсутність автоматики безпеки «котбус» — 10 шт., «фероллі» — 3 шт., «вісман» — 4 шт. та систем, які забезпечують роботу котелень, що відображено в актах. Зі слів колишніх працівників підприємства ТОВ «Шепетівка Енергоінвест» вказані автоматичні системи були зняті за вказівкою керівництва ТОВ «Шепетівка Енергоінвест».

На підставі цього Шепетівське підприємство теплових мереж звернулося до Шепетівського відділу поліції  ГУ НП України в Хмельницькій області із заявою про вчинення злочину. Однак правоохоронці наразі не знайшли відсутньої автоматики. Тому депутатами було прийнято рішення надати фінансову допомогу для комунального підприємства для закупівлі відсутніх плат. Їх придбання та встановлення забезпечить стабільну роботу котлів і безперебійне проходження опалювального сезону в Шепетівці.

Меморіальні заходи до Дня Гідності та Свободи
12 зміна в «Артеку»