На сесії Шепетівської міської ради

26 жовтня міський голова Віталій Бузиль провів позачергове засідання сесії Шепетівської міської ради.

Депутати розглянули пропозиції щодо внесення змін до бюджету міської територіальної громади на 2021 р. Відповідно до рішення міської ради перерозподілено видатки місцевого бюджету на реконструкцію системи киснепостачання КНП «Шепетівська багатопрофільна лікарня». У рамках співфінансування проекту Шепетівська міська рада має забезпечити близько 30 % з місцевого бюджету, з обласного буде виділено близько 8 000 000 грн.

Підтримали проект рішення про укладання угоди між Шепетівською міською радою та Хмельницькою обласною радою про передачу субвенції з місцевого бюджету в сумі 1 214 гривень на здійснення співфінансування на придбання ноутбуків для педагогічних працівників комунальних закладів загальної середньої освіти та їх філій для організації дистанційного та інших форм навчання.

Учасники засідання прийняли рішення про продаж земельної ділянки Приватному акціонерному товариству «Шепетівський цукровий комбінат» площею 37449 кв. м, що розташована в м. Шепетівка по Старокостянтинівському шосе, 31 для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості.

Для забезпечення проведення земельних торгів згідно з чинним законодавством депутати затвердили умови проведення земельних торгів у формі електронного аукціону з продажу земельних ділянок комунальної власності за адресами: вулиця Українська,110-В, Економічна,25, Мазунова,25 та проспект Миру,36-А. Також цим рішенням встановлюються умови продажу та стартова ціна, яка визначена на основі експертної грошової оцінки.

 

 

ТОП-10 актуальних вакансій Хмельниччини
Чи потрібно відображати цифрове значення марки акцизного податку у фіскальному чеку: новозміни у застосуванні РРО/ПРРО
Новини Шепетівки