Надано допомогу дитячому відділенню лікарні

Багаторічна взаємодія та співпраця з метою соціального захисту дітей об’єднує дитяче відділення КНП «Шепетівська багатопрофільна лікарня» та службу у справах дітей Шепетівської міської ради. Адже протягом року у відділенні проходять медичне обстеження та лікування діти з сімей, які опинилися в складних життєвих ситуаціях. Жодна дитина, яка потрапляє у відділення, не залишається поза увагою медичного персоналу.

Надзвичайно відповідальною та важкою, а сьогодні і небезпечною, є праця медиків. Чудовий колектив працює у дитячому відділенні Шепетівської лікарні. Грамотні професійні лікарі-педіатри під керівництвом завідувачки Костюк Світлани Володимирівни, чуйні медичні сестри, завжди готові прийти на допомогу дітям.

В рамках міської програми соціального та правового захисту дітей «Діти Шепетівки» колективу дитячого відділення були придбані та 23 листопада 2021 року доставлені товари першої необхідності, які вкрай необхідні дітям, особливо бездоглядним, з подальшим влаштуванням в будинок дитини, реабілітаційні центри та спеціалізовані школи-інтернати. З цієї нагоди в дитяче відділення завітали заступник міського голови Галина Безкоровайна та начальник служби у справах дітей Катерина Купрацевич. Були висловлені слова подяки та підтримки лікарям та медичним сестрам за їх нелегку працю та турботу про хворих діток та тих, які опинилися в складних життєвих ситуаціях,

Начальник служби у справах дітей

Катерина КУПРАЦЕВИЧ

 

 

СOVID-19 станом на 23.11.21 року
Інформація про діяльність голови обласної ради Віолети Лабазюк та депутатського корпусу обласної ради за рік діяльності
Новини Шепетівки