Очистку доріг від снігу та посипання вулиць проводитимуть за графіком

25 листопада  на черговому  засіданні виконавчого комітету Шепетівської міської ради його учасники прийняли рішення про забезпечення очистки доріг та тротуарів, прибудинкових територій міста Шепетівка від снігу та обробки їх протиожеледними матеріалами в осінньо-зимовий період 2019/2020 років.

Відповідно до цього рішення дороги міста закріплюються  за підприємствами, організаціями, установами та приватними підприємцями міста згідно додатку до рішення. Очистка від снігу та обробка територій, доріг та тротуарів протиожеледними матеріалами буде проводитися згідно Правил благоустрою міста.  Щоденний контроль за дотриманням порядку очистки проводитиме Адміністративно-комунальна  інспекція, яка буде  інформувати управління житлово-комунального господарства та з питань регулювання земельних відносин про проведену роботу до 16.00 щоденно.

Інформація про приналежність певної території, маршрути техніки та телефони осіб відповідальних за виконання цих робіт будуть доступні на офіційному сайті Шепетівської міської ради.

Рішення виконавчого комітету Про забезпечення очистки доріг та тротуарів, прибудинкових територій м. Шепетівка від снігу та обробки їх протиожеледними матеріалами в осінньо-зимовий період 2019/2020 років

 

 

 

За результатами І туру чемпіонату Хмельницької області з баскетболу серед чоловічих команд лідирують шепетівчани   
Відбулися засідання постійних депутатських комісій міської ради
Новини Шепетівки