ОГОЛОШЕННЯ!

1 листопада 2019 року Хмельницькою обласною радою розпочато прийом заявок на участь в обласному конкурсі мікропроектів сталого місцевого розвитку.

Для участі в Конкурсі приймаються мікропроекти, пов’язані з:

– охороною навколишнього середовища;

– застосуванням енергоефективних технологій на об’єктах, будинках та комплексах населених пунктів;

– реконструкцією, будівництвом, облаштуванням перспективних об’єктів соціально-культурного призначення, які стимулюватимуть духовний та культурний розвиток громад;

– збереження історико-культурної спадщини.

Участь у Конкурсі можуть брати органи самоорганізації населення, громадські організації, благодійні фонди, ініціативні групи (за попередньою згодою відповідного органу місцевого самоврядування), сільські, селищні, міські ради, а також ради об’єднаних територіальних громад.

Повна інформація про умови проведення Конкурсу та необхідний пакет документів, який має містити поданий мікропроект описаний в тексті «Програми проведення обласного конкурсу мікропроектів сталого місцевого розвитку у Хмельницькій області на 2017 – 2020 роки», затвердженої рішення обласної ради від 27.09.2018 №61-15/2017, та її додатках (доступна для перегляду та завантаження за цим посиланням: https://microprojects.km-oblrada.gov.ua/).

Загальна кошторисна вартість мікропроекту не може перевищувати 300 тисяч гривень. Обов’язковою умовою отримання коштів субвенції з обласного бюджету є власний внесок Конкурсанта: залучення дo бюджету мікропроекту коштів місцевих бюджетів та коштів з інших джерел, не заборонених законодавством України.

Конкурсанти повинні подати документи у паперовому вигляді за адресою: м.Хмельницький, майдан Незалежності, будинок 2, кабінет №238 та надіслати їх на електронну адресу Хмельницької обласної ради [email protected] не пізніше 02 грудня 2019 року.

Для отримання допомоги у підготовці заявок на обласний конкурс мікропроектів та формування проектних ідей звертайтесь до менеджера з питань регіонального розвитку Катерини Савчук за телефоном: +38 (098) 438 21 83, або електронною поштою за адресою: [email protected]. Для планування консультацій пропонуємо надати до 08 листопада 2019 року включно інформацію про проекти, які ви плануєте подавати на участь у конкурсі, заповнивши електронну анкету за посиланням: https://forms.gle/W2DZ2ykgiASRWN3k7.

Для отримання довідкової інформації щодо переліку та порядку подання документів звертайтесь до фахівців Хмельницької обласної ради за телефоном: +38 (0382) 76 22 45.

Додатки:

  • Оголошення… на 1 стор. (текст розміщений на сайті Хмельницької обласної ради за посиланням: http://km-oblrada.gov.ua/do-uvagi-usikh-zacikavlenikh-15/).
  • Програма проведення обласного конкурсу мікропроектів сталого місцевого розвитку у Хмельницькій області на 2017 – 2020 роки…на 19 стор.
  • Форма заявки з проведення обласного конкурсу мікропроектів сталого місцевого розвитку… на 5 стор.

Додатки

 

Судове засідання щодо кінотеатру знову перенесено
У  співпраці з громадськістю