Оголошення!

Управління освіти Шепетівської міської ради оголошує конкурс на заміщення вакантної посади директора Шепетівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1    ім. М. Островського Хмельницької області, розташованого за адресою: м. Шепетівка, вул. Островського, 3, з оплатою праці відповідно до єдиної тарифної сітки по оплаті праці працівників бюджетної сфери.

Участь у конкурсі може взяти особа, яка є громадянином України, вільно володіє державною мовою, має вищу педагогічну освіту на рівні спеціаліста або магістра, стаж педагогічної роботи не менше п’яти років, високі моральні та професійні якості, стан здоров’я, що дозволяє виконувати професійні обов’язки директора.

Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, особисто подають у письмовій формі до управління освіти такі документи:

 • заяву про участь у конкурсі з наданням згоди на обробку персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних»;
 • автобіографію або резюме;
 • копію документа про вищу освіту не нижче ступеня магістра (спеціаліста);
 • копію документа, що посвідчує особу та підтверджує громадянство України;
 • копію трудової книжки чи інших документів, що підтверджують стаж педагогічної діяльності не менше п’яти років на момент їх подання;
 • мотиваційний лист (довільна форма).

Термін подання документів для участі в конкурсному відборі не може становити менше 10 та більше 30 календарних днів з дня оприлюднення оголошення про проведення конкурсного відбору.

Не може взяти участь у конкурсі на посаду директора особа, яка:

 • за рішенням суду визнананедієздатноюабодієздатністьякоїобмежена;
 • маєсудимість за вчиненнязлочину, якщо така судимість не погашена або не знята в установленому законом порядку;
 • відповідно до вироку суду позбавлена права обіймати відповідні посади;
 • за рішенням суду була визнана винною у вчиненнікорупційногоправопорушення (протягом року з дня набрання відповідним рішенням суду законної сили);
 • піддавалася адміністративному стягненню за корупційне правопорушення (протягом року з дня набрання відповідним рішенням суду законної сили).

Відповідальність за недостовірність поданих документів несе претендент.

Прийом документів для участі у конкурсному відборі буде здійснюватися до 02 серпня 2020 року.

Претендент має право відкликати свою заяву та документи до кінцевого строку їх прийняття, повідомивши про це письмово конкурсну комісію. Відсутність на засіданні конкурсної комісії претендента на посаду керівника закладу освіти з поважних причин не зупиняє її роботу.

Проведення конкурсу на заміщення вакантної посади директора Шепетівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 ім. М. Островського Хмельницької області відбудеться 11 серпня 2020 року об 10.00 у приміщенні управління освіти Шепетівської міської ради за адресою: м. Шепетівка, вул. Островського, 42.

За додатковою інформацією звертатися до завідувача сектору ЗНО та моніторингу якості освіти управління освіти  — Лихобаба Олена Володимирівна, тел.: (03840) 4-08-77, e‑mail: shosvita@i.ua 

Оголошення!
2 липня. Інформація станом на 10.00