Опалювальний сезон у Шепетівці розпочнеться 15 жовтня

Сьогодні, 12 жовтня, під головуванням першого заступника міського голови Володимира Вихівського відбулося позачергове засідання виконавчого комітету.

У ході засідання члени виконкому затвердили проекти рішень винесені на розгляд комісією з питань захисту прав дитини.

Наступним розглянули питання про початок опалювального сезону у комунальних бюджетних закладах міста Шепетівка з індивідуальним котельнями  та про початок опалювального сезону 2020/2021 року у місті з 15 жовтня 2020 року.

Далі учасники засідання розглянули питання про повідомну реєстрацію змін до колективного договору Державного підприємства «Шепетівський лісгосп» та проект рішення про надання дозволу для зарахування в Шепетівський центр комплексної реабілітації для дітей з інвалідністю.

Також члени виконкому підтримали проект рішення про тимчасове призупинення освітнього процесу у дошкільному навчальному закладі №6 Білочка через підтвердження захворювання на COVID — 19 у працівника закладу. Освітній процес  у закладі призупиняється з 13 жовтня по 23 жовтня 2020 року.

Серед іншого, у ході засідання було розглянуто питання благоустрою, питання про встановлення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності та ряд  житлових питань.

12 жовтня. Інформація станом на 19.00
10 жовтня. Інформація станом на 19.00