Освітні заклади міста продовжують оновлювати за кошти міського бюджету

Як уже повідомлялося у навчальних закладах міста ремонтують навчальні класи, вестибюлі, харчоблоки та санвузли, проводять заміну вікон і вхідних блоків.

Приємні зміни чекатимуть учнів Шепетівської загальноосвітньої школи І-ІII ступенів №1 ім. М.Островського, де проводиться масштабна реконструкція вестибюлю та заміна внутрішнього водогону. Робітники провели демонтаж деревяної підлоги, зробили щебневу підсипку, бетонну та цементну стяжки. Далі на підлогу буде укладатися плитка. Також проведено заміну вікон. Робітники приступили до ремонту стін та стелі.  Після цього залишаться оздоблювальні роботи.

У  Шепетівському міському інклюзивно-ресурсному центрі Шепетівської міської ради Хмельницької області підрядник завершив ремонт у кабінеті лікувальної фізкультури.  У ході ремонту було демонтовано стару підлогу та проведено підсипання. Далі робітники зробили ізоляцію, утеплення, стяжку та уклали лінолеум. Співробітники  інклюзивно-ресурсного центру власноруч пофарбували стіни фарбою, яку надав підрядник.

У дошкільному навчальному закладі № 7 «Дюймовочка» провели заміну вікон у двох групах.

У дитячому садочку № 10 «Михайлик» ремонтують вхідну частину будівлі. Демонтували старі сходи та бетонний піддашок. Далі зробили стяжку, побудували пандус та облицювали все неслизькою плиткою.  Вже встановлено новий металевий піддашок. Сьогодні робітники встановлюють троє нових дверей.

 

Продовжуються ремонтні роботи у школах та садочках
Повідомлення про результати конкурсу з відбору  суб’єктів оціночної  діяльності