Пліщинська громада відзначила День села!

Слова вітаннь прозвучали від заступника міського голови Віталія Янушевського, депутатів міської ради Павла Алілуйка, Володимира Сасюка, Максима Бондарєва, Наталії Яковлевої, керівника апарату районної державної адміністрації Наталії Лінник.

Грамотами виконавчого комітету Шепетівської міської ради та подяками були відзначені найактивніші мешканці громади, підприємці, меценати. Відзначили також власниць найквітучіших обійсть, наймолодшого та найстаршого мешканців громади. Атмосферу свята створили осінні фотозони та душевні номери творчих колективів громади.

Усією Шепетівською громадою вітаємо село Пліщин!

Напередодні Міжнародного дня білої тростини у Шепетівській організації Українського товариства сліпих відбулись урочистості
У вересні на Шепетівщині зафіксовано у 8 разів більше хворих на COVID-19, ніж у серпні
Новини Шепетівки