Польські школярі вирушають додому з новими знаннями та враженнями

Сьогодні завершується тижневий візит до Шепетівки учнівської делегації з Бернардинської приватної школи з міста Лодзь (Польща).  З цієї нагоди у Шепетівській спеціалізованій школі-інтернат І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням окремих предметів і курсів, яка й приймала гостей відбувся майстер клас з вироблення вінків-оберегів. Під керівництвом вчителів польські школярі  виготовили обереги, які  вони заберуть із собою на на згадку про відвідування України та Шепетівки.

Заступник міського голови Наталія Стасюк зустрілася з гостями, спілкувалася з керівниками групи та подякувала за плідну співпрацю.

Польські колеги висловили захоплення шкільним театром, виставу якого мали можливість переглянути та були вражені грою учнів. Зауважили, що в Шепетівці творчому вихованню дітей приділяється  уваги більше, ніж у Польщі.  Також  зазначили, що порівняно із приватною школою у Лодзі, школа – інтернат має значно скромнішу матеріальну базу, проте, вчителі компенсують це своїм добрим ставленням до дітей. На згадку представники делегації подарували ілюстровану історію Лодзя.

 

Одразу дві шепетівчанки відзначають поважний ювілей
Шепетівське комунальне підприємство водопровідно-каналізаційного господарства інформує: