ПОВІДОМЛЕННЯ! Шепетівського підприємства теплових мереж щодо зміни розміру нарахувань за послуги з централізованого опалення для населення за лютий 2020 року

На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 24.12.2019р. №1082 «Деякі питання нарахування (визначення) плати за теплову енергію та послуги з централізованого опалення, централізованого постачання гарячої води для споживачів у зв’язку із зміною ціни природного газу», на підставі рішення виконавчого комітету Шепетівської міської ради № 58 від 11.03.2020 року «Про погодження Шепетівському підприємству теплових мереж проведення зміни розміру нарахувань за послуги з централізованого опалення для населення за лютий 2020 року», інформуємо про наступне:

Підприємством здійснено зміну розміру нарахувань для категорії споживачів «населення» за діючими тарифами на послуги з централізованого опалення за лютий 2020 року із застосуванням коефіцієнта перерахунку, враховуючи зміну ціни природного газу, за незмінних інших складових діючого тарифу.

Коефіцієнт перерахунку за лютий 2020 року склав — 0,801;

Сума перерахунку для споживача (С) визначається за такою формулою:

С = (1 — К) х П, де К — коефіцієнт перерахунку;

П — плата за послуги з централізованого опалення, визначена у відповідному місяці згідно з діючими тарифами на зазначені послуги.

Таким чином, відсоток зменшення нарахувань для категорії споживачів «населення» у зв’язку зі зменшенням ціни природного газу у лютому 2020 року склав 19,9%.

Перерахунок плати за послуги з централізованого опалення за лютий 2020 року буде відображено у платіжних документах споживачів.

Директор Шепетівського підприємства теплових мереж Кушнір В.Я.

Міські перевезення в умовах запровадженого карантину
Алгоритм дій (заходів реагування) працівників поліції, територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту Хмельницької області та алгоритм першочергових дій перевізників щодо запобігання занесенню та поширенню на території Хмельницької області гострої респіраторної хвороби, спричиненої коронавірусом