ПОЗАЧЕРГОВЕ ЗАСІДАННЯ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ МІСЬКОЇ РАДИ

Відбулося позачергове засідання виконавчого комітету Шепетівської міської ради.

На розгляд було винесено три питання порядку денного. На початку засідання перед членами виконавчого комітету виступили ініціативні містяни, з проханням до наступного засідання виконавчого комітету ще раз розглянути питання тарифів міської лазні, щодо яких нещодавно відбулися громадські слухання.
Підтримали члени виконкому проект рішення про затвердження потреби у державній субвенції, яку напрацювала Комісія з питань щодо забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування. Наразі у Шепетівській громаді 37 осіб перебувають у черзі на квартирному обліку.
Затвердили висновок служби у справах дітей про підтвердження місця проживання неповнолітньої мешканки Шепетівки для тимчасового виїзду за кордон. Також в ході засідання надали дозвіл на видалення зелених насаджень (2-х дерев) у зв’язку з облагородженням приватним підприємцем прилеглої території до ТЦ «Дружба».

Відкритий лист Шепетівської міської ради до Приватного акціонерного товариства "Шепетівське автотранспортне підприємство 16807".
ВУЛИЦЕЮ ім.М.ОСТРОВСЬКОГО ТРИВАЮТЬ РОБОТИ