Працівники поліції приймали вітання напередодні професійного свята

Сьогодні в актовому залі Шепетівського районного управління поліції відбулися урочистості з нагоди відзначення Дня Національної поліції України, який у цьому році припадає на 4 липня.

Правоохоронців привітали заступник міського голови Віталій Янушевський, голова Шепетівської районної державної адміністрації Анатолій Катеренчук, заступник голови районної державної адміністрації Віктор Паламарчук, заступник голови Шепетівської районної ради Олексій Глушаков та начальник Шепетівського районного управління поліції Анатолій Чубенко, який також привітав колег з шостою річницею створення Національної поліції України, та прозвітував про роботу.

За сумлінне виконання своїх професійних обов’язків та з нагоди професійного свята кращі поліцейські Шепетівського районного управління поліції були відзначені Почесними грамотами Шепетівської міської ради та подарунками.

Також, за плідну співпрацю з Поліцією Шепетіського району начальник Шепетівського районного управління поліції вручив посадовцям подяки. Серед відзначених подяками був міський голова Віталій Бузиль.

День Національної поліції України — це одне з нових офіційних державних і професійних свят України. Воно з’явивлося в Національному Календарі 9-го грудня 2015-го року.

 

НАГАДУЄМО ПРО ДІЮ КАРАНТИННИХ ОБМЕЖЕНЬ!
Профільна комісія розглянула перелік вулиць, які підпадають під дію законів про декомунізацію