Прийнято ряд важливих рішень для забезпечення житлових прав дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа

27 липня 2020 року відбулося засідання виконавчого комітету, на яке було винесено питання організації виконання Постанови Кабінету Міністрів України № 515 від 01.06.2020 року «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 15 листопада 2017 р. № 877» щодо затвердження Порядку та умов надання у 2020 році субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа.

Рішенням виконавчого комітету затверджено Положення про міську комісію з питань формування пропозицій щодо потреби у 2020 році  коштів субвенції з державного бюджету місцевому бюджету, а також затверджено персональний склад комісії.

Також виконавчий комітет затвердив список дітей-сиріт, дітей позбавлених батьківського піклування, та осіб з їх числа, які підлягають вимогам Постанови, та потребу в коштах, необхідних для придбання житла вищевказаним категоріям громадян.

28 липня. Інформація станом на 17.00
З історії адміністративно-територіального устрою Хмельницької області