Про скликання ХLV сесії міської ради VІІ скликання

ШЕПЕТІВСЬКА МІСЬКА РАДА

ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

20.08.2018р.                                      м. Шепетівка                                 172-2018р.

Про скликання ХLV сесії

міської ради VІІ скликання

Відповідно п. 8 ч. 4 ст.13, п. 1 ст. 30 Регламенту міської ради VІІ скликання, керуючись п.8 ч.4 ст.42, ч. 4,5 ст. 46 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”:

1. Скликати ХLV сесію міської ради VІІ скликання 30 серпня 2018 року о 10.00 год. у великій залі засідань виконавчого комітету Шепетівської міської ради (І-ий поверх).
  2. Запропонувати депутатам міської ради розглянути питання:
    • Про внесення доповнень до міської Програми «Питна вода» на 2006-2020 роки», затвердженої рішенням ХI сесії міської ради V скликання №9 від 21 грудня 2006 року “Про затвердження міської Програми «Питна вода» на 2006-2020 роки»
    • Про інформацію керівника Шепетівської місцевої прокуратури про результати діяльності місцевої прокуратури на території м. Шепетівка за І півріччя 2018 року.
    • Питання врегулювання земельних відносин.
    • Про стан виконання міського бюджету за січень-червень 2018 року.
    • Інші.
  3. На сесію запросити депутатів Хмельницької обласної ради, заступників міського голови, членів виконавчого комітету Шепетівської міської ради, начальників управлінь та відділів виконавчих органів та виконавчого комітету Шепетівської міської ради, керівників підприємств, організацій, установ міста та представників місцевих ЗМІ.
  4. Контроль за виконанням розпорядження покласти на секретаря міської ради М. Ю. Кикотя.

Міський голова                                                                                           М. І. Полодюк

Продовжуються роботи з благоустрою міста
Михайло Полодюк провів чергове засідання виконкому