Про скликання V (позачергової) сесіїміської ради VІІІ скликання

 

 

 

 

ШЕПЕТІВСЬКА МІСЬКА РАДА 

ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

13 січня 2021                            м. Шепетівка                                № 3-2021 р.  

Про скликання V (позачергової) сесії

міської ради VІІІ скликання

В зв’язку з заявами депутатських фракцій Всеукраїнського Об’єднання «Батьківщина», Шепетівської територіальної організації політичної партії «Європейська солідарність», політичної партії «За Майбутнє» та «Опозиційна Платформа – За життя», на підставі п. 8 ч. 4 ст.13, п. 1 ст. 30 Регламенту міської ради VІІІ скликання, керуючись ч. 4, 5 ст. 46 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”:

  1. Скликати V (позачергову) сесію міської ради VІІІ скликання 14 січня 2021 року о 10.00 год. у великій залі засідань виконавчого комітету Шепетівської міської ради (І-ий поверх).
  2. Запропонувати депутатам міської ради розглянути питання:

2.1. Про звернення депутатів Шепетівської міської ради до Президента України, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України про скасування рішень, щодо підняття тарифів на всі види енергоносіїв для населення.

2.2. Про звернення депутатів Шепетівської міської ради до Кабінету Міністрів України впорядкування правил оголошення карантинних обмежень, локдауну для територіальних громад де ситуація захворюваністю на СОVID-19 не є критичною.

  1. На сесію запросити заступників міського голови, керуючого справами виконавчого комітету, начальників управлінь та відділів апарату Шепетівської міської ради та її виконавчого комітету, виконавчих органів, представників місцевих ЗМІ, попередивши про необхідність дотримання обмежувальних протиепідемічних заходів передбачених постановою Кабінет МіністрівУкраїни №1236 від 9 грудня 2020 року «Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2».
  2. Контроль за виконанням розпорядження покласти на секретаря міської ради Вознюка Р.П.

Міський голова    Віталій БУЗИЛЬ

 

 

13 січня. Інформація станом на 16.00
З тротуару підприємцям пропонують перейти на торгові місця всередині ринку