Про скликання VІІІ (позачергової) сесіїміської ради VІІІ скликання

ШЕПЕТІВСЬКА МІСЬКА РАДА

ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

 

01 квітня 2021                            м. Шепетівка                                № 66 -2021 р.                

Про скликання VІІІ (позачергової) сесії

міської ради VІІІ скликання

На виконання рішення Комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій в м.Шепетівка № 9 від 01.04.2021 року, з метою вжиття додаткових протиепідемічних заходів та запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19 на території Шепетівської міської територіальної громади, на підставі п. 1 ст. 30 Регламенту міської ради VІІІ скликання, керуючись ч. 4, 5 ст. 46 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”:

 

  1. Скликати VІІІ (позачергову) сесію міської ради VІІІ скликання 02 квітня 2021 року о 10.00 год. у великій залі засідань виконавчого комітету Шепетівської міської ради                     (І-ий поверх).
  2. Запропонувати депутатам міської ради розглянути питання

2.1. Про передачу майна КНП «Вузлова багатопрофільна лікарня станції Шепетівка» Шепетівської міської ради Хмельницької області на баланс КНП «Шепетівська багатопрофільна лікарня» Шепетівської міської ради Хмельницької області.

  1. На сесію запросити заступників міського голови, керуючого справами виконавчого комітету, начальників управлінь та відділів апарату Шепетівської міської ради та її виконавчого комітету, виконавчих органів, представників місцевих ЗМІ, попередивши про необхідність дотримання обмежувальних протиепідемічних заходів.
  2. Контроль за виконанням розпорядження покласти на секретаря міської ради Вознюка Р.П.

 

Міський голова                                                                                           Віталій БУЗИЛЬ

 

 

Завдяки втручанню прокуратури служба у справах дітей запрацює і в Ленковецькій ОТГ
СOVID — 19 станом на 01.04.21 року