Проведено лекцію щодо безпеки дітей в Інтернеті

Сьогодні неможливо уявити наше життя без глобальної мережі Інтернету. І дорослі, і діти практично «живуть» у своїх гаджетах. Дійсно, завдяки сучасним засобам ми можемо вільно спілкуватися з нашими рідними, друзями у якій би частині світу вони не перебували. Спілкування без меж, але іноді, на жаль, і без правил. Не всі користувачі Мережі є добросовісними та законнослухнями громадянами. На жаль, досить часто можна «зустріти» різноманітних хакерів, шахраїв, а то й збоченців чи наркодилерів, які використовують глобальну павутину у своїх корисливих злочинних цілях. Найвразливішою категорією їх жертв є діти, які ще не можуть самостійно оцінити реальної небезпеки, яка чатує на них у світовій «павутині».

Саме тому 24 лютого 2021 року головним спеціалістом служби у справах дітей Юрієм Гайдайчуком було проведено лекцію «Інформаційна безпека в Інтернеті» для учнів 6 класів Шепетівської СЗОШ №2. Були обговорені актуальні питання Інтернет-безпеки, проведено анкетування учнів щодо залежності від Інтернету, надані відповідні рекомендації.

Начальник служби у справах дітей   Катерина КУПРАЦЕВИЧ

До уваги суб’єктів підприємницької діяльності, що зареєстровані протягом 1994-2004 років, щодо зарахування до страхового стажу періодів підприємницької діяльності
Що робити, якщо фінансова установа порушує права?
Новини Шепетівки