Шепетівчани відзначили День матері та Міжнародний день сім’ї

15 травня, з нагоди відзначення в Україні Дня матері та Міжнародного дня сім’ї, у міському будинку культури відбулись урочистості та святковий концерт.

Заступник міського голови Наталія Стасюк, від імені міського голови Михайла Полодюка, міської ради та її виконавчого комітету, привітала шепетівчан зі святом. Вона зауважила, що материнська любов є безмежною і вічною та що дитина тоді насправді щаслива, коли зростає у родині, яка її любить та цінує. Наталія Василівна подякувала усім матерям за щоденну працю, любов та витримку. Також висловила подяку матерям славних воїнів, які віддали свої життя задля нашого мирного життя.

У залі були присутні матері наших земляків, які загинули у ході проведення антитерористичної операції та операції об’єднаних сил на сході України. Від імені міського голови, міської ради та виконавчого комітету Наталія Стасюк вручила жінкам квіти та  матеріальну допомогу.

Начальник відділу у справах сім’ї та молоді управління у справаї сім’ї, молоді та спорту міської ради  Алла Гайдай відзначила багатодітні сім’ї грамотами та подарунками за батьківське піклування, виховання, розвиток і успішне зростання дітей.

Далі, начальник служби у справах дітей міської ради Катерина Купрацевич вручила подарунки та грамоти чотирьом прийомним сім’ям, які зараз функціонують у Шепетівці та виховують дев’ять дітей-сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування.

Насамкінець, начальник відділу культури міської ради Світлана Джус привітала зі святом та відзначила грамотами і подарунками творчі сім’ї Шепетівки. Ці сім’ї  є творчими династіями, здобувають перемоги та звання на творчих конкурсах, навчають та передають свої уміння прийдешнім поколінням.

Також Почесними грамотами Хмельницької обласної державної адміністрації були нагороджені матері, які виховують прийомних дітей.

У ході концертної програми гостей свята вітали танцювальні та вокальні колективи міського будинку культури та навчальних закладів Шепетівки.

 

 

Антимонопольний комітет України розгляне скаргу «МВМ-13»
На братській могилі жертв нацизму відбувся мітинг до Дня перемоги