Шепетівчани взяли участь в урочистостях до Дня Державного Прапора України та Дня незалежності України

23 серпня, у День Державного Прапора України, шепетівчани разом із всеукраїнською спільнотою долучились до підняття Державного Прапора. У місті урочистості відбулися біля центрального флагштоку.

 

Почесну місію підняття Державного Прапора доручено подружжю військовослужбовців, які неодноразово перебували у зоні проведення антитерористичної операції та операції об’єднаних сил на сході України, — майору Ігорю Кузьміну та сержанту Вікторії Кузьмін.

Міський голова Михайло Полодюк, звертаючись до містян, привітав шепетівчан із найбільшим загальнодержавним святом та побажав усім мирного неба над головою, сил та настаги у творенні української державності.

В урочистій обстановці від імені Шепетівської міської ради та її Виконавчого комітету Михайло Іванович вручив шепетівчанам Почесні грамоти та цінні подарунки з нагоди Дня незалежності України.

Жителі міста вшанували хвилиною мовчання борців, які загинули за збереження цілісності України на сході держави та Героїв Небесної Сотні. Для покладання квітів до їх могил делеговано військовослужбовців-учасників АТО та ООС, старшину Олександра Фещина та старшого солдата Альону Павлюк.

Корзини живих квітів також покладено до пам’ятника українського Пророка та митця Тараса Григоровича Шевченка та пам’ятного знака громадсько-політичного діяча Симона Петлюри.

Святкові та меморіальні заходи відбулись за участі представників влади міста, депутатів міської ради, посадових осіб місцевого самоврядування, керівників та працівників установ, підприємств, організацій міста, представників громадських організацій, мас-медіа, молоді, військовослужбовців, учасників антитерористичної операції у Донецькій та Луганській областях, учасників Революції Гідності та членів їх родин та інших активних шепетівчан.

Святкування продовжаться завтра, 24 серпня, у міському парку культури та відпочинку, де о 16.00 відбудеться концерт «Споконвічна рідна земля, незалежна держава моя». Шепетівчани матимуть можливість переглянути виступи виконавців та творчих колективів міста, муніципального естрадно-духового оркестру, працюватимуть атракціони.

З нагоди державного свята у бібліотеках міста було організовано тематичні виставки та експозиції, присвячені темі 29-ї річниці незалежності України, інших матеріалів, що ілюструють процес боротьби за незалежність України. Також у дитячій художній школі провели виставку робіт учнів та викладачів до Дня Державного прапора України «Прапор країни – це честь України» та до Дня незалежності України «Хай світанки твої, Україно, сонце сяйвом мережить своїм».

 

23 серпня. Інформація станом на 12:00
Шановні шепетівчани!