Шепетівчани звертались до посадовців для вирішення особистих питань

4 жовтня в малій залі засідань виконавчого комітету Шепетівської міської ради відбувся черговий прийом громадян з особистих питань, який провів міський голова Михайло Полодюк.

Перший заявник звернувся щодо підтоплення його садиби та прочистки ділянки канави ливневої каналізації, яка знаходиться у приватній власності його сусіда. Чоловік просить вплинути на ситуацію.

Далі до посадовців звернулася голова будинкового комітету багатоквартирного будинку по проспекту Миру  щодо роботи однієї із приватних управлінських компаній міста. Мешканців будинку турбує підтоплення підвалів, яке спричинене пошкодженням вимощення навколо будинку, стан порогів та дворового проїзду. У ході розмови з представником  управлінської компанії було узгоджено термін для  виконаня необхідних робіт. Для обстеження вимощення на місце виїде комісія.

Останнім розглянули звернення мешканок Шепетівки, яким відмовляють у виконанні судового рішення. Заявницям порадили звернутися до виконавчої служби, роз’яснили, як написати заяву, які документи докласти та як діяти далі.

Посадовці надали усім заявникам роз’ясненн, та скерували їх до відповідних спеціалістів.  За результатами прийому та з метою вирішення проблемних питань шепетівчан, відповідальні підрозділи виконавчого комітету Шепетівської міської ради та комунальні служби отримали доручення.

 

Шановні працівники освіти!
Михайло Полодюк про новий опалювальний сезон в ефірі ТВ7+