Шепетівчани зверталися до міської ради з особистих питань

18 жовтня міський голова Михайло Полодюк  провів черговий прийом громадян з особистих питань.

Питання, з якими звертались мешканці, переважно стосувались житлово-комунальної сфери: щодо ремонту даху багатоквартирного будинку на вулиці Проспект Миру та комісійного його обстеження, встановлення індивідуального опалення, щодо повернення виплат з субсидії державі, відновлення роботи радіо.

Загалом, сьогодні до міського голови звернулося шестеро шепетівчан.

Жителька вулиці Я.Кревогубця, онкохвора, звернулася до міського голови із своєю проблемою. Суть її полягає в тому, що вона є власницею причепу до машини, але при зверненні для отриманні субсидії вона не вказала його, а тому подала недостовірну інформацію. Держава при проведені перевірки даних виявила наявність у власності причеп. Тому громадянка має сплатити штраф та повернути розмір отриманої субсидії, а це чимала сума, якої в неї немає. Оскільки шепетівчанка потребує дороговартісного лікування, вона звернулася до міської ради за допомогою. Як роз’яснили фахівці управління праці та соціального захисту населення, шепетівчанці потрібно звернутися до суду аби відстояти свої права. Також жінці міський голова запропонував подати необхідні документи для отримання одноразової грошової допомоги з міського бюджету на лікування.

Жителі багатоквартирного будинку на вулиці Проспект Миру скаржилися на незадовільний стан цоколя, вікон, дахів над входом в під’їзди та на неякісне водовідведення будинку. Михайло Полодюк дав доручення управлінню житлово-комунального господарства та з питань регулювання земельних відносин спільно з архітектурно-планувальним підприємством провести розрахунки щодо водовідведення будинку, а управлінській компанії «Управдом»  провести облаштування дахів над входом в під’їзди та ремонт вікон у під’їздах.

Шепетівчани, що проживають на вулиці Залізничній та на вулиці Старокостянтинівське шосе клопотали про надання необхідної документації та допомоги для встановлення індивідуального опалення у їх квартирах. Заявникам фахівці міської ради надали усні роз’яснення та рекомендували  звернутися до організацій, які займаються облаштуванням опалення в квартирах.

Жителька Проспекту Миру просила міського голову посприяти відновленню роботи радіо. Відповідне звернення із зазначенням адреси та контактів шепетівчанки надіслано на «гарячу телефонну лінію» ВАТ «Укртелеком».

Усі звернення, що надійшли до міської ради на усному прийомі громадян знаходяться на особистому контролі міського голови Михайла Полодюка.

Шановні працівники харчової промисловості!
Вітаємо спортсмена Сергія Колесника та тренера-викладача Володимира Медведя із срібною нагородою чемпіонату України з важкої атлетики!