Шепетівка готується до опалювального сезону

Міський голова Віталій Бузиль особисто перевірив підготовку будинків міста до опалювального сезону, про це він написав на своїй сторінці Facebook.

До огляду підвальних приміщень будинків 14, 16, 18, 38 на Проспекті Миру, будинку 96 на вулиці Судилківській приєднався голова депутатської комісії з питань житлово-комунального господарства Максим Бондарєв, керівники управлінських компаній міста Роман Тихончук та Василь Цегеля, керівники комунальних підприємств Віталій Биков та Володимир Кушнір, начальник управління житлово-комунального господарства міської ради Юрій Гудзик.

— На жаль у розпал сезону часто маємо картину, коли у підвалі температура повітря +25 С, а у квартирах ледь +18 С, що відбивається на платіжках мешканців, — коментує Віталій Бузиль. — Відверто: маємо будинки, де ізоляція відсутня майже повністю, а це колосальні тепловтрати й захмарні платіжки. Тож дав доручення відповідальним управлінським компаніям до 10 жовтня виправити ситуацію і попрацювати на добробут мешканців. Управління житлово-комунального господарства, своєю чергою, перевірить хід справ. Маємо будинки й у кращому стані, де потрібно лише виправити точкові недоліки. Опалювальний сезон 2021-2022 року в цілому не назвеш простим, тож готуємось максимально.

Інспекції з перевірки підготовки міста до опалювального сезону триматимуть. Міський голова також закликав містян у разі наявності проблем з ізоляцією труб тепломережі, повідомляти про це на гарячу лінію ШЕДС-1500 (096 504 1919).

Поточні роботи на вулицях міста
Затвердили результати голосування за проекти "Громадського бюджету"
Новини Шепетівки