ШЕПЕТІВКА ВАКЦИНУЄТЬСЯ

Минулих вихідних у Шепетівці запрацював Центр масової вакцинації, який розмістився за адресою вул. Героїв Небесної Сотні, 61.

За перші 2 дні Центром було вакциновано 340 осіб, до слова, з початку вакцинаційної кампанії, згідно «Дорожньої карти вакцинації», у Шепетівській громаді було вакциновано 2 806 осіб. Протягом вихідних днів у Центрі працювало дві вакцинаційні бригади. Шепетівчани вакцинувалися трьома вакцинами:
CoronaVac — це вакцина, яка містить у своєму складі неактивний, “вбитий” вірус. Організм реагує на нього та виробляє імунітет. Вона потребує двох доз з інтервалом у 21 день. За інформацією МОЗ, препарат запобіг захворюванню у 51% вакцинованих.

Pfizer — вакцина, розроблена німецькою компанією. Її ефективність складає 95%. Для імунізації потрібно отримати дві дози з інтервалом у 21-28 днів.

AstraZeneka (Covishield) — вакцина, розроблена Оксфордським університетом та британською компанією. Вакцина вироблена в Індії. Вона потребує двох доз з інтервалом у 28 днів.

Також у Центрі повідомляють, що очікують на надходження вакцини Moderna, яка днями надійшла в Україну у кількості 2 млн доз від уряду США через глобальну ініціативу COVAX. Moderna потребує двох доз з інтервалом у 28 днів. За інформацією МОЗ, ефективність вакцини складає 94%. Нестачі вакцини немає, надходження з обласного складу — регулярні та у достатній кількості. Обирати вакцину мешканці громади можуть із двох наявних — Coronovak або Pfizer. Статистика свідчить, що наразі шепетівчани надають перевагу останній.

«Врятувати населення України від Covid-19 безперечно зможе лише колективний імунітет, першим кроком до якого є масова вакцинація населення. Саме тому і працює Центр вакцинації, надати можливість вакцинуватися широкому загалу, мотивувати не боятися вакцинації, продемонструвати позитивну динаміку. Ми маємо поставитися до цього надзвичайно свідомо, адже епідеміологи прогнозують наступну хвилю, до якої повинні підготуватися вже сьогодні. Особисто вже отримала дві дози вакцини Pfizer, вакцинувалися і члени моєї родини, » — прокоментувала сьогодні Галина Безкоровайна, заступниця міського голови, у прямому ефірі телеканалу «ТВ7+».

Нагадуємо, що Центр вакцинації працюватиме у Шепетівській територіальній громаді й в наступні вихідні, про години прийому буде повідомлено додатково.

Шановні  суб’єкти підприємницької діяльності!
ДО УВАГИ ВОДІЇВ! СЕЗОННЕ ОБМЕЖЕННЯ РУХУ!