Шепетівська ТГ візьме участь в проекті з організації в громадах соціальної роботи із сім’ями та дітьми

Міністерство соціальної політики України визначило перші 105 територіальних громад, які візьмуть участь в експериментальному проекті з організації в громадах соціальної роботи із сім’ями та дітьми, які належать до вразливих груп населення або перебувають у складних життєвих обставинах.
Шепетівська міська територіальна громада включена в перелік учасників! Про це йдеться у наказі Міністерства соціальної політики України від 23.12.2021 №721.
У рамках цього проєкту громади — учасниці отримають транспортні засоби і комп’ютерне обладнання, що посилить спроможність соціальних фахівців надавати допомогу зазначеним категоріям населення. Окрім технічного забезпечення, фахівці пройдуть навчання щодо організації роботи і надання соціальних послуг населенню. Разом із нашою громадою із Хмельницької області було включено Красилівську міську та Нетішинську міську громади.
Довідково: експериментальний проєкт реалізується Міністерством соціальної політики України в рамках проєкту «Модернізація системи соціальної підтримки населення України» за сприяння Світового банку.
Щорічна кампанія декларування громадянами доходів та майнового стану стартувала
СOVID-19 станом на 06.01.22 року
Новини Шепетівки