Шепетівський міський голова Віталій Бузиль сьогодні вранці 27.02.2021 року провів засідання комісії ТЕБ та НС онлайн щодо епідеміологічної ситуації у місті

На порядок денний було винесено питання заходів щодо попередження поширення територією Шепетівській територіальній громаді COVID-19.

Про поточну ситуацію міському голові доповіла Савчук Валентина, головний лікар КНП «Шепетівська багатопрофільна лікарня»,  повідомивши, що станом на 27.02.2021 року у КНП «Шепетівська багатопрофільна лікарня» на лікуванні перебуває 64 хворих з діагнозом коронавірусна хвороба COVID-19. Загальна кількість ліжкомісць, обладнаних для лікування  COVID-19  — 130, завантаженість станом на сьогодні – 49%.

Комісії ТЕБ та НС доручила відділу національної поліції м.Шепетівки, відділу Головного управління Держпродспоживслужби Шепетівського району забезпечити неухильне виконання постанови Кабінету Міністрів України від 22.07.2020 №641 щодо забезпечення контролю виконання протиепідемічних обмежень на території Шепетівської міської територіальної громади епідемічної небезпеки поширення COVID-19 та в межах компетенції забезпечити посилення контролю за карантинними обмеженнями, в тому числі в громадському транспорті, закладах торгівлі, громадського харчування та на продуктових ринках.

Начальник управління освіти отримала вказівку забезпечити через директорів загальноосвітніх шкіл та директорів дошкільних навчальних закладів моніторинг ситуації захворюваності COVID-19  серед дітей та педагогічного складу на предмет можливого переведення навчальних закладів на дистанційну форму навчання. Для виконання навчальної програми, розглянули можливість перенесення весняних канікул із урахуванням ч.3 та 4 ст.10 Закону України «Про повну загальну середню освіту» на період карантинних обмежень».

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю виконавчого комітету Шепетівської міської ради зобов’язано забезпечувати постійне інформування населення щодо ситуації навколо COVID-19 .

28 лютого. Інформація станом на 11.00
20 нагород різного ґатунку здобули Шепетівські боксери на чемпіонаті Хмельницької області з боксу