Спільно робимо життя молоді цікавішим

Щороку в останню неділю червня відзначається День молоді.  Саме  молодь, завдяки своїй активній громадський позиції була і залишається рушієм багатьох змін. Молодіжне життя, веселе, цікаве,  різнокольорове та  незабутнє!

Шепетівська міська рада сприяє розвитку молоді та різносторонньо реалізує державну молодіжну політику.

У березні 2019 року при управлінні у справах сім’ї, молоді та спорту міської ради оновлено дорадчий орган – Молодіжну раду, до складу якого входить активна молодь Шепетівки. Відповідно до Програми «Молодь Шепетівки на 2015-2019 роки»  з місцевого бюджету виділяються кошти для сприяння інтелектуальному та творчому розвитку молоді, пропаганді здорового способу життя,  піднесення почуття патріотизму у молодіжному середовищі.

Також управлінням у справах сім’ї, молоді та спорту міської ради за участю членів громадської організації «Окрема творча група 23» на базі міського будинку культури створено клуб національно-патріотичного виховання  для проведення патріотичного виховання молоді (віком від 14 до 35 років), організації активного культурного дозвілля. Облаштування приміщення клубу проведено за кошти міського бюджету.

З метою популяризації українських звичаїв і традицій спільно із закладами освіти та культури міста проведено фестиваль колядок і щедрівок «Різдвяна зірочка», до Дня вишиванки та Дня Героїв управлінням у справах сім’ї, молоді та спорту міської ради проведено конкурси на найбільшу родину у вишиванках, наймолодшого учасника у вишиванці,  найповажнішого учасника у вишиванці, також з метою популяризації здорового способу життя проведено загальноміський захід «Велодень», сприяли направленню команди «Сокіл» (Джура) для участі у військово-  патріотичній грі обласного етапу, на якому наші земляки зайняли призові місця.

З нагоди Дня молоді заплановано нагородження найкращих представників молоді за активну громадянську діяльність.

Управлінні у справах сім’ї, молоді та спорту міської ради активно та продуктивно взаємодіє із громадськими об’єднаннями.

За ініціативи  активних членів молодіжної ради спільно з представниками управління у справах сім’ї, молоді та спорту  молодь упорядкувала стелу «ШЕПЕТІВКА» та створили пам’ятне графіті на стадіоні «Локомотив».

З метою підтримки бойового духу воїнів Збройних Сил України організовувались   урочисті зустрічі учасників АТО та ООС за участю  представників молодіжної ради проводились святкові концерти до Дня захисника України  До  Дня  українського козацтва проведений захід «Шепіт міста-2» спільно з громадською організацією «ОТГ-23» та Шепетівською спілкою ветеранів Афганістану.

Актина молодь Шепетівки брала участь в  обласних засіданнях Школи лідерів, конкурсі-фестивалі «Молодь за здоровий спосіб життя»  та  «Всеукраїнському семінарі лідерів  учнівського самоврядування» .

Одним із пріоритетних напрямків роботи міської ради є підтримка молоді, молодіжних заходів, національно-патріотичного виховання, залучення активної молоді до співпраці.

Ні - наркоманії та наркобізнесу!
Міська рада повертає кінотеатр через суд