Спортивна спільнота громади скоро відзначатиме професійне свято

Напередодні Дня фізичної культури та спорту міський голова Віталій Бузиль зустрівся зі Станіславом Кушиком — заслуженим тренером України, чотириразовим чемпіоном світу з бойового самбо; Миколою Зозулею, членом ГО «Рух ветеранів України» та Єгором Денисовим головою Національного корпусу у Хмельницькій області.

У ході зустрічі обговорили питання спортивної мотивації молоді громади, можливостей молодого спортивного покоління, активізації участі у спортивному житті громади ветеранів АТО/ООС. Міський голова Віталій Бузиль відзначив, що підтримка спортивних ініціатив міста — безперечна потреба нашої громади, адже Шепетівка має надзвичайно потужну тренерську базу, значні досягнення вихованців.

Досягнено домовленостей про подальшу співпрацю та консолідацію зусиль.

Брифінг Хмельницької ОДА щодо вакцинації від COVID-19 та особливостей роботи закладів освіти в умовах карантинних обмежень
Хмельницький кінофестиваль в Шепетівці
Новини Шепетівки