Зроблено перший крок у поверненні теплових мереж міста у комунальну власність

10 вересня 2019 року завершився судовий розгляд справи по примусовій передачі майна теплових мереж у комунальну власність Шепетівки. Дотримавшись усієї необхідної процедури, сьогодні, 10 жовтня, працівники  державної виконавчої служби приступили до виконання рішення суду, оскільки ТОВ «Шепетівка Енергоінвест» добровільно не повернуло майно у власність територіальної громади.

Добровільно виконувати рішення суду Олександр Пустовойт відмовився, наполягаючи провести попередню інвентаризацію.

Після консультацій з адвокатом працівники ТОВ «Шепетівка Енергоінвест» залишили службові приміщення.

Cудові виконавці опломбували кабінети в адмінбудівлях ТОВ «Шепетівка Енергоінвест» та на котельнях міста.

Працівникам підприємства було роз’яснено про працевлаштування працівників товариства у комунальне підприємство «Шепетівське підприємство теплових мереж».

Після рішення сесії Шепетівської міської ради майно територіальної громади передадуть у комунальне підприємство «Шепетівське підприємство теплових мереж».

11 жовтня заплановано проведення позачергового засідання сесії міської ради, на якому розглянуть питання про визначення термінів для проведення інвентеризації на підприємстві, прийняття працівників на комунальне підприємство в порядку переведення з ТОВ «Шепетівка Енергоінвест», укладання з ПАТ «НАК  «Нафтогаз України» договорів постачання природного газу та інші.

 

Про скликання LХІІ (позачергової) сесії міської ради VІІ скликання
"Від серця до серця"